Domofon
intercom

Domofony

Domofony, które instalujemy w domach lub mieszkaniach klientów cechują się doskonałą jakością dźwięku. Dzięki aktywnej redukcji szumów i pogłosów komunikacja przez domofon zawsze jest wyraźna wewnątrz i na zewnątrz domu.

Interkomy wideo

Wideointerkomy umożliwiają komunikację wideo w jakości HD. Oferowane przez nas rozwiązania cechują się dużym kątem widzenia. Dzięki temu przez kamerę możemy zobaczyć bardzo duży obszar na zewnątrz domu lub mieszkania. Co ważne, wysoka jakość obrazu jest utrzymywana także w nocy, przy słabym oświetleniu, tak aby nigdy nie mieć problemów z identyfikacją naszego rozmówcy.

Integracja z telefonem i zdalny monitoring

Instalowane przez nas domofony i interkomy obsługują dostęp z poziomu aplikacji na telefonie. W ten sposób możemy otrzymać powiadomienie lub bezpośrednie połączenie z dzwoniącym do nas gościem i w razie konieczności za pomocą telefonu wpuścić go do środka.
Vesti Instalacje © 2024
VESTI INSTALACJE phone-handsetmagnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram