Stacje ładowania

Stacja ładowania

Prosto i szybko

Ładowanie samochodu elektrycznego z własnej, przydomowej stacji ładowania to komfortowe rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej właścicieli pojazdów elektrycznych. Większość pojazdów elektrycznych posiada dwa porty ładowania, w tym jeden, który przeznaczony jest do prądu przemiennego, a drugi do zasilania prądem stałym. Ładowanie ze zwykłego gniazdka jest oczywiście możliwe za pomocą podłączenia ładowarki będącej częścią wyposażenia auta, jest to jednak proces długotrwały i niewydajny. Nieporównywalnie bardziej wydajnym rozwiązaniem jest zakup i instalacja przydomowej kompaktowej stacji ładowania, która sprawi, że czas ładowania wielokrotnie się skróci.

Samodzielny montaż stacji ładowania nie jest najlepszym pomysłem, gdy niewiedza na temat kluczowych czynników przed montażem może sprawić, że instalacja się nie powiedzie. Elektryk lub firma, której zleca się montaż powinna posiadać świadectwo kwalifikacyjne SEP aby montaż przebiegł bezpiecznie, ale także by uniknąć awarii podczas użytkowania stacji ładowania.

Kolejną zaletą zlecenia montażu przez fachowców jest możliwość skorzystania z przywilejów gwarancyjnych, które niestety przestają być aktualne w wypadku, gdy montaż nie był przeprowadzony przez firmę posiadającą odpowiednie uprawnienia.

Zainstaluj swoją stację ładowania dla samochodu elektrycznego, skutera, roweru elektrycznego lub hulajnogi razem z Vesti Instalacje. Posiadamy wymagane kwalifikacje a także wieloletnie doświadczenie. Skontaktuj się z nami, doradzimy Ci jakie rozwiązanie pasuje dla Ciebie i Twojego domu.
Vesti Instalacje © 2024
VESTI INSTALACJE phone-handsetmagnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram