Monitoring
alarm

Jako firma oferujemy wiele rozwiązań do wizyjnego dozoru domu lub mieszkania. Wykonujemy montaż kamer do wszelkich możliwych zastosowań: w pomieszczeniach i na zewnątrz, na korytarzach, do scen panoramicznych i nie tylko.

Oferowane przez nas systemy pozwalają wykryć intruza już w okolicy domu, aby w przypadku podejrzanej aktywności powiadomić nas o tym zdalnie, np. przez telefon i oferując możliwość nagrania i zobaczenia widoku z kamer również na odległość.

W przypadku zintegrowania systemu monitoringu  z oświetleniem, telewizją, roletami lub innymi elementami wyposażenia jesteśmy wstanie zmylić potencjalnego intruza o naszej obecności w domu, będąc nawet tysiące kilometrów dalej na wczasach.

Alarm nie tylko przed intruzami

Oferowane przez nas alarmy mogą chronić nie tylko przed intruzami, ale informować również o innych zagrożeniach jak dym i pożar, wyciek wody lub czad. Możemy w ten sposób nie tylko chronić swój dobytek, ale co najważniejsze, zdrowie i życie najbliższych.
Vesti Instalacje © 2024
VESTI INSTALACJE phone-handsetmagnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram