Salki kinowe i projekcyjne

Domowa sala kinowa to rozwiązanie, które od lat cieszy się popularnością, jednak które w ostatnim czasie dodatkowo zyskało na znaczeniu. Ograniczenia w dostępie do kultury, a także przymus spędzania większej ilości czasu w gospodarstwach domowych przestaje być problemem, gdy dzięki domowej sali kinowej można cieszyć się doskonałą jakością dźwięku i zdjęć w przytulnej atmosferze.

Zaprojektowanie i instalacja profesjonalnego kina domowego oraz systemów audio-video wymaga wiedzy i dokładności. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i instalacją sal kinowych, a do etapów naszych prac można zaliczyć także wykonywanie zabudowy i konstrukcji systemów akustycznych, okablowania obiektów, napięcia materiałowe, parapetryzajcę i kalibrację systemów audio-video, po system automatyki i sterowania oraz przeszkolenie użytkowników.

Na koszt kina domowego lub systemu audio-video wpływ ma wiele czynników takich jak wielkość pomieszczenia, standard systemu nagłośnienia, wielkość ekranu, wyposażenie i wykończenie, instalacje towarzyszące czy też odległość sali kinowej od pomieszczenia technicznego. Z Vesti Instalacje otrzymujesz kompleksowe rozwiązanie wraz z wymaganym wsparciem technicznym. Dysponujemy wymaganymi certyfikatami zarówno z zakresu standardów obrazu jak i dźwięku. Posiadamy specjalistyczne urządzenia do wykonywania pomiarów i kalibracji audio-video.


Vesti Instalacje © 2024
VESTI INSTALACJE phone-handsetmagnifiercross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram