CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA : tel. 71 88 08 777

Pompy ciepła od Vesti – Wrocław | Dolny Śląsk

Odkryj z nami świat

vesti - nibe
vesti - mitsubishi electric

Wybierając pompę ciepła obniżasz zużycie energii o nawet 80%, jeśli porównamy je z tradycyjnymi systemami grzewczymi. Pozyskiwana w ten sposób energia może być wykorzystana na ogrzewanie domu, jak i podgrzewanie wody. Pompy ciepła są rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska i w pełni ekologicznym, pozwalającym na znaczące obniżenie emisji CO2 przez urządzenia grzewcze w Twoim domu.

Szukasz nowoczesnych, inteligentnych rozwiązań dla swojego domu? Postaw na pompę ciepła zoptymalizowaną do współpracy z panelami fotowoltaicznymi i wykorzystaj możliwości systemów SMART do sterowania ogrzewaniem i ciepłą wodą z poziomu smartfona. To wydajna, najwyższej jakości alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań i kolejny krok w stronę pełnego wykorzystania potencjału nowych technologii w życiu codziennym.

  • Sterowania głosowe
  • bezprzewodowy odczyt wilgotności
  • odczyt stężenia dwutlenku węgla 
  • bezkonkurencyjna wydajność
  • legendarna jakość
mieszkanie
ogrzewanie mieszkania

Współczesne pompy mogą wykorzystywać do ogrzewania nie tylko ciepło z gruntu, ale i z powietrza. To tańsza i łatwiejsza w instalacji alternatywa dla klasycznych pomp gruntowych, przy której nie ma potrzeby rozkopywania terenu przy domu. Pompy ciepła korzystające z wymiany energii woda-powietrze mogą ogrzewać wodę w instalacji grzewczej nawet przy ujemnych temperaturach na zewnątrz, a w okresie letnim schładzać budynek jako pompy rewersyjne.

Pompy pobierające energię z gruntu lub z powietrza są rozwiązaniem całkowicie ekologicznym, bezpiecznym dla środowiska i korzystającym wyłącznie ze źródeł odnawialnych. Jeśli chcesz obniżyć koszty ogrzewania w sposób świadomy i odpowiedzialny, to zdecydowanie jedno z najlepszych rozwiązań. Pompy ciepła są urządzeniami wielofunkcyjnymi, wykorzystywanymi do ogrzewania domów, wody użytkowej, a także jako skuteczna wentylacja pomieszczeń.

System wymiany powietrza, z którego pozyskiwana jest energia został zaprojektowany w pompach tak, by był maksymalnie wydajny i nie powodował strat ciepła. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawdza się wyjątkowo dobrze w domach energooszczędnych z dobrą izolacją termiczną. Pompy ciepła bazujące na wymianie energii powietrze-woda nie generują ubytków ciepła i spełniają podwójną funkcję – zimą ogrzewają dom, dbając o odpowiednią temperaturę pomieszczeń, a zimą schładzają budynek, tworząc przyjemną atmosferę w upalne dni.

Zastosowane tu połączenie funkcji ogrzewania, wentylacji oraz podgrzewania wody gwarantuje wysoką efektywność bez wygórowanych kosztów. Stosowane przez nas, innowacyjne systemy ogrzewania powstają w oparciu o nowoczesne pompy VESTI. Zastosowane w nich mechanizmy gospodarowania energią pozwalają zmniejszyć koszty eksploatacyjne domu, bez obniżania jakości i komfortu życia

przyjazny dom
system ogrzewania w domu

Dlaczego warto wybrać pompy ciepła od VESTI? Tylko nasza pompa zapewnia tak wysoką wydajność ogrzewania przy tak niskim zużyciu energii. Z naszą pompą w domu mają Państwo szansę na wygenerowanie oszczędności aż do 80% w porównaniu do kosztów eksploatacji przy tradycyjnych źródłach ciepła.

Wysoka jakość wyróżnia nasze systemy i urządzenia na tle konkurencji, pozwalając nam na zajęcie pozycji lidera rynku. Na renomę zapracowaliśmy jednak także wyjątkowym podejściem do klienta, który może liczyć na kompleksową obsługę, fachowe doradztwo techniczne i pomoc przy dopasowaniu urządzenia do jego oczekiwań. Swoje działania opieramy o specjalistyczną wiedzę w dziedzinie ekologicznych systemów grzewczych – nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania związane ze sposobem działania pomp ciepła, technicznymi aspektami ich instalacji oraz przewidywanych kosztów eksploatacji.

vesti-email

Kompleksowe rozwiązania

pomp ciepła / fotowoltaiki / inteligentnego domu

napisz do nas lub zadzwoń +71 88 08 777

vesti-call

pompy ciepła

Pompa ciepła, zintegrowana do wydajnej współpracy z nowoczesnym systemem fotowoltaicznym to idealna odpowiedź na potrzeby współczesnych konsumentów. Zastosowana w produkcie technologia SMART sprawia, że możesz obsługiwać ją wygodnie z dowolnego miejsca w domu.

Korzyści płynące z montażu pompy ciepła Vesti

Dzięki takiej opcji, jak odczyt stężenia dwutlenku węgla, zyskujesz pełne poczucie bezpieczeństwa w swoich czterech ścianach. Niesamowita jakość i wysoki poziom wydajności pozostawia produkty konkurencyjne daleko w tyle. Nowoczesne pompy ciepła, oferowane przez firmę Vesti, nie powodują strat ciepła, co jest bardzo istotne dla nowoczesnych domów, budowanych w sposób energooszczędny. Dodatkowym plusem, oprócz skutecznego ogrzewania w zimie, jest możliwość wychłodzenia pomieszczeń w okresie letnim.

Co jeszcze możemy Ci zagwarantować nasza firma?

Pompa ciepła Vesti, łącząca w sobie takie funkcje, jak wentylacja, możliwość przygotowania ciepłej wody, czy też ogrzewanie domu to doskonały sposób na oszczędność. Jest tak, ze względu na zastosowanie innowacyjnego systemu, pozwalającego na dużo efektywniejsze gospodarowanie wytworzoną energią, bez zmniejszenia poziomu komfortu korzystania z mieszkania.

Pompy ciepła Wrocław – tylko z firmą Vesti

Oszczędności sięgające nawet 80% to tylko jedna z największych zalet, jakie możemy zagwarantować, oddając Ci dziś do użytku nasze pompy. Udzielamy także dokładnych informacji na temat ich sposobu działania, przewidywanych kosztów eksploatacji w porównaniu z innymi urządzeniami grzewczymi, czy też sposobu instalowania. Z nami łatwo ocenisz, jak bardzo opłaci Ci się inwestycja w pompy ciepła i jak szybko Ci się ona zwróci. Inwestujesz w pompy ciepła na Dolnym Śląsku? Koniecznie zgłoś się do nas! Najlepsi fachowcy w województwie dolnośląskim wskażą Ci rozwiązania najlepsze dla Ciebie i Twojego domu.